Ředitelka:   +420 739 097 626

Školní jídelna ZŠ Panská Pole

Jsme nově vzniklá školní jídelna pro Svazkovou základní školu Panská pole. Jsme příspěvková organizace, která vznikla za účelem školního stravování. Náš tým v čele s šéfkuchařem Václavem Šmerdou se bude starat o stravu ve škole.

Naše mise

Každý strávník má výběr ze tří druhů jídel, z nichž jedno je bezmasé. K obědům mají děti různé variace zeleninových a ovocných salátů, námi vyráběných dezertů. K pití je k dispozici vždy výběr ovocných šťáv, mléka, bílé kávy a samozřejmě vody. Ve školní jídelně se snažíme pro děti vařit tak, aby strava pro ně byla pestrá a vyvážená, aby se vaši potomci naučili poznávat rozmanitost surovin a jejich chutě. Je samozřejmostí, že dbáme všech státních vyhlášek, nutričních a hygienických norem,
které patří ke školnímu stravování. Naším cílem je naučit děti jíst tak, aby rády poznávaly nové chutě, aby věděly, že i „zdravá kuchyně“ může být velice chutná. Chceme, aby měly o jídlo zájem a aby uměly s jídlem také dobře zacházet. 

Elektronická registrace ke stravování

Prvním krokem pro Vás, budoucí strávníky a zákonné zástupce dětí, je přihlášení se ke školnímu stravování. Přihláška ke školnímu stravování má elektronickou podobu. Prosíme o přihlášení každého žáka z důvodu případné nabídky možnosti zakoupení svačinek, či jiné akce jídelny. V případě neodebírání obědů, není zde povinnost platby. 

K tomuto účelu bude sloužit následující odkaz https://zspanskapole.chcistravovat.cz/.

Po otevření tohoto odkazu vyplníte emailovou adresu a následně vám bude zaslána elektronická přihláška ke stravování. Po vyplnění údajů o strávníkovi budete zařazeni do systému evidence školní jídelny a zpět vám budou zaslány přihlašovací údaje.
Součástí této elektronické přihlášky budou i další podrobné informace o školním stravování. Úplné znění veškerých informací týkajících se školní jídelny jsou vám k dispozici v příloze

Kontakty

Jídelna SZŠ Panská Pole
Školní náměstí 700/1, 250 73, Přezletice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 777 788 453

Zpracování osobních údajů

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 (známé pod zkratkou GDPR – nařízení o obecné ochraně údajů) jsou Vaše osobní údaje zpracovávány pro potřebu evidence školního stravování, případně mohou být využity pro účely vedení školní matriky (dle § 2, vyhlášky č. 364/2005 Sb., o vedení dokumentace škol a školských zařízení).

Prázdniny

Jarní prázdniny
19. únor 2024 - 25. únor 2024
Velikonoční prázdniny
28. březen 2024
Letní prázdniny
29. červen 2024 - 01. září 2024