Halloween v naší škole (10. 11. 2018)

V pátek 10. 11. jsme měli odlehčenou výuku, protože jsme si zvolili tematicky zaměřený den. Všechny děti se jako mávnutím kouzelné hůlky proměnily v čaroděje a čarodějnice nebo v jiné pohádkové postavy či zástupce zvířecí říše.

V 1.A jsme se ráno převlékli do převázně čarodějnických kostýmů a vrhli se na vypracovávání pracovních listů, ve kterých nechyběly omalovánky s čarodějnicemi nebo vybarvování dýní podle počtu slabik. Nejtěžším úkolem bylo vymalovat obrázek s čarodějnicí a dýněmi, rozštříhat ho a zase poskládat a nalepit na barevný papír. Jako dekoraci přinesly Eliška a Adélka B. vydlabané dýně, které nám vytvářely tu správnou atmosféru.

Díky maminkám Lukáška a Kubíčka jsme ochutnávali z čarodějnických talířů ovoce, ale i ty méně zdravé dobrůtky, které měly různé tvary duchů. Brzy jsme je snědli, takže jsme ani neměli čas se jich bát.

Abychom si protáhli tělo, trošku jsme si zacvičili a zatancovali na písničky ze známých pohádek.

Na zklidnění jsem si společně s druháky pustili film Coco, který jsme všichni se zaujetím sledovali.

Halloween 1

Halloween 2

Stavba školy

Od slavnostního poklepání základního kamene školy proběhly tři měsíce a začínají být vidět první výsledky.

 

Číst dál...

Prázdniny

Letní prázdniny
01. červenec 2023 - 03. září 2023