Zkrácení provozu družiny 22. října kvůli desinfekci

Vzhledem k hloubkové desinfekci školy, která bude probíhat od pátku do neděle tento týden, bude v pátek 22.10. fungovat družina pouze do odjezdu prvního odpoledního autobusu. Všechny děti tedy pojedou domů v 13:30. Ve škole proběhne intenzivní UV desinfekce vzduchu, čištění všech ploch, koberců a hraček.
 
Zároveň upozorňujeme na to, že provedeme v úterý a ve středu ranní filtr ohledně vší.
Pokud budou vši nebo hnidy u dítěte nalezeny, budeme kontaktovat rodiče, aby si pro dítě přijeli a provedli doma potřebná opatření. Pokud si výslovně nepřejete kontrolu hlavy Vašeho dítěte, napište mu zprávu do notýsku.
 
Děkujeme za Vaši pomoc.
ředitelka školy

Stavba školy

Od slavnostního poklepání základního kamene školy proběhly tři měsíce a začínají být vidět první výsledky.

 

Číst dál...

Prázdniny

Hlavní prázdniny
01. červenec 2022 - 31. srpen 2022
Začátek školního roku 2022/2023
01. září 2022