Výluky v autobusové dopravě

V souvislosti se zahájením 1. etapy opravy silnice II/610 mezi obcemi Dřevčice a Podolanka dojde od pondělí 19. srpna k výluce autobusů.

Školní linka 671 samozřejmě vyjede až se začátkem nového školního roku a ranní spoje obslouží všechny zastávky jako v bezvýlukovém stavu. Ráno jedou dva autobusy – první pojede z Přezletic, kde zastaví ve všech třech zastávkách a dále po objízdné trase do Brandýsa. Druhý autobus pojede ze zastávky „Jenštejn, Hradní“ přes zastávku „Jenštejn“ následně se zajede otočit do Vinoře a zastaví v Podolance a potom už bez zastávky do Brandýsa. Odpolední spoje pojedou z Brandýsa nejprve do Přezletic a přes Podolanku do Jenštejna. V Přezleticích a v Podolance bude autobus zastavovat ve stejné zastávce jako ráno – tedy v opačné zastávce než v trvalém stavu.

Více informací

Další informace o výluce a jízdní řády všech souvisejících spojů naleznete na stránkách PID a brandysko.cz.