Ředitelka:   +420 739 097 626

První školní den pro nové prvňáčky

Vzhledem ke složité dopravní situaci v Zelenči, která nastane ve chvíli, kdy budete chtít přijet 1. září ke škole vlastními vozy, zaparkovat a užít si první den vašich dětí, vás prosíme, abyste využili námi zajištěnou dopravu a nejezdili tam autem. I z tohoto důvodu jsme změnili čas pro uvítání dětí ve škole. 

První setkání ve škole proběhne od 8.30.

Pro vaše pohodlí a pro pohodu v dopravě v Zelenči jsme připravili dva soukromé autobusy, které vás s dětmi 1. září vyzvednou po trase podle mapky, kterou vám zde sdílíme. Autobusy vyjedou v 7.45 z první zastávky (Přezletice - Kocanda) a pojedou podle vyznačených bodů. Také vás po skončení uvítacích ceremoniálů a případných formalit odvezou zpět po stejné trase.

Zároveň pojede i linka 671 dle jízdního řádu a vrátit zpět se budete moci také s našimi autobusy.

Prosím, zajištění obědů sjednávejte online, nebude třeba se tam 1. září dostavovat osobně.

První den ve škole proběhne pouze jako uvítání (cca 45 minut) a informace pro rodiče (žáky v tu chvíli budou hlídat vychovatelky a asistentky). Počítejte zhruba 90 minut na celou akci. Následně pro vás autobusy zase přijedou.

Tento den po uvítání končí a s dětmi se vracíte domů (nebo do cukrárny, či na jinou oslavu smile).

Znovu apelujeme na všechny, aby nechali ten den svá auta doma a nekomplikovali dopravní situaci v Zelenči.

Děkujeme za pochopení.

Mapka a trasa speciálních autobusů: 

https://mapy.cz/s/kabegorole
  1. Přezletice - Kocanda
  2. Přezletice - Horní náves
  3. Přezletice - U rybníka
  4. Podolanka
  5. Jenštejn - Horní rybník
  6. ZŠ Zeleneč

Prázdniny

Ředitelské volno
22. prosinec 2023
Vánoční prázdniny
23. prosinec 2023 - 02. leden 2024
Pololetní prázdniny
02. únor 2024
Jarní prázdniny
19. únor 2024 - 25. únor 2024
Velikonoční prázdniny
28. březen 2024
Letní prázdniny
29. červen 2024 - 01. září 2024