Vzhledem k současné situaci a doporučenému postupu MŠMT k vedení zápisů do prvního ročníku pro rok 2020/2021 je stanoven následující postup:

Zápis do prvního ročníku bude probíhat od 13. do 30. 4. 2020. a bude probíhat výhradně elektronicky, bez osobního kontaktu. Po předchozí domluvě je možno předat vyplněnou přihlášku osobně v dohodnutém termínu.

Na stránce aplikace.skolaonline.cz vám bude zpřístupněna přihláška do prvního ročníku a také případná žádost o odklad školní docházky.

Pokud zvažujete odklad školní docházky, vyplňte žádost z přihlášky na výše uvedeném odkazu. Dále je nutné doložit dvě potvrzení:

  1. Ošetřujícího lékaře dítěte
  2. Pedagogicko psychologické poradny

Po skončení opatření proti koronaviru bude svolána schůzka rodičů přijatých žáků, kde vám budou předány další informace.

Pokud máte dotazy, obracejte se na ředitelku školy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 606 107 359.

Související soubory ke stažení:

Svazková škola Panská pole vás zve na informační schůzku pro rodiče předškoláků Svazkové školy Panská pole.

Setkání proběhne 12. 3. 2020 od 17.00 hodin v prostorách školy v budově Pedagogické fakulty v ulici Královická 915/12, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav.

Blíží se nám začátek školního roku a jistě máte otázky, jak bude první týden vypadat.

Sejdeme se 2.9. 2019 v 8:00 ve třídách. Přivítání s dětmi počítejte na cca 45 minut, pak bude následovat krátká schůzka s rodiči prvňáčků. Tento den nefunguje ani družina, ani školní jídelna. Od 3.9. již pojedou druháci i třeťáci podle rozvrhu, prvňáčci se budou učit 2 hodiny. Poté přejdou do družiny. I školní jídelna již vaří. Připomínám, že na obědy budeme chodit na ZŠ Palachova. Školní družina již od 3.9. bude fungovat do 17 hodin.

Na zahajovaci den si děti nemusí brát školní tašky. Prvňáčci ovšem mohou, asi si je rádi navzájem ukážou. Rodičům doporučujeme v týdnu před začátkem školního roku dojít do jídelny ZŠ Palachova a zařídit si čip a účet pro online objednávky. V pondělí 2.9. tam bude fronta. Více informací od 27.9. na stránkách školy.

Přejeme hezký zbytek prázdnin.

Monika Dragounová

Podkategorie